محصولات چاپی | چاپ تیشرت | چاپ لیوان | چاپ پازل و…

چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت

در مجموعه سیتی کادو چاپ تیشرت یکی از پرطرفدارترین محصولات می باشد. تیشرت های تولید شده در این مجموعه از نوع پارچه اسپان بوده که مخصوص چاپ می باشد.این تیشرت ها از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردار می باشند که قابل شستشو بوده بدون اینکه تصویر چاپ شده روی آنها دچار افت کیفیت شود.

تیشرت های موجود در دو دسته :

۱-تیشرت با طرح های آماده مخصوص مناسبت های مختلف مثل شب یلدا ، سالگرد ازدواج ، تولد ، ولنتاین و…

۲-تیشرت با چاپ عکس دلخواه شما   ارائه میشود.

همچنین این تیشرت ها در سایزبندی های مختلف ارائه میگردد که تمامی سنین از نوزاد چند ماهه تا بزرگسال که سایز XXL می شود را پوشش می دهد که شما میتوانید از طریق دکمه های زیر به صفحه چاپ عکس دلخواه روی تیشرت رفته و عکس خود را آپلود کرده و سایز تیشرت را انتخاب کنید تا آنرا برای شما روی تیشرت چاپ کرده و ارسال کنیم

و یا اینکه به صفحه تیشرت با طرح های آماده مخصوص مناسبت های مختلف رفته و از طرح های زیبا و جذاب دیدن فرمایید.

چاپ لیوان

چاپ لیوان

از دیگر محصولات پرطرفدار در سیتی کادو لیوان های این مجموعه است.چاپ عکس بر روی لیوان یکی از جذابترین هدایایی است که بسیار شیک و خاص می باشد.

لیوان های سرامیکی این مجموعه مخصوص چاپ بوده و نوع چاپ آن ها از نوع چاپ حرارتی می باشد که در دمای بالا توسط حرارت چاپ شده است. سطح لیوان ها به گونه ای ساخته شده است که هنگام چاپ لیوان،تصویر به خورد لیوان رفته و هیچگونه مشکلی با شستشو ندارند.

لیوان های موجود در دسته های مختلف از جمله:

  1. لیوان سرامیکی دسته و داخل سفید
  2. لیوان سرامیکی دسته و داخل آبی
  3. لیوان سرامیکی دسته و داخل قرمز
  4. لیوان سرامیکی دسته قلبی
  5. لیوان جادویی

ارائه میگردد ، سایز این لیوان ها استاندارد بوده که ارتفاع آنها ۹٫۵cm و قطر آنها ۷٫۵cm است،ساختار بدنه ی آنها از سرامیک است که در برابر دماهای بالا بسیار مقاوم می باشد.

این لیوان ها نیز همانند چاپ تیشرت های این مجموعه دارای دو دسته :

  1. لیوان با چاپ عکس دلخواه شما
  2. لیوان با طرح های آماده مخصوص مناسبت های مختلف مثل شب یلدا ، سالگرد ازدواج ، تولد ، ولنتاین و… می باشد.

که در این صورت شما میتوانید از طریق دکمه هایی که در زیر قرار داده شده است به صفحه چاپ عکس دلخواه روی لیوان رفته و تصویر خود را برای ما آپلود کنید تا ما آنرا برای شما روی لیوان چاپ و ارسال کنیم و یا اینکه به صفحه محصولات رفته و از لیوان با طرح های زیبا دیدن فرمایید.

0